METROPLAST ASANSÖR

1994 yılında, İstanbul Pendik’te üretime başlayan Metroplast Asansör, ürün yelpazesinin genişliği, yüksek kalitesi ve müşteri odaklı çalışmaları ile bugün 12 000 m2 lik modern üretim tesisiyle asansör güvenlik kompanentleri ve yedek parçaları üzerine kendi alanında pazar lideri konumundadır.

Yenilikçi sanayi anlayışına inanan ve inovasyona yatırım yapan firmamız; bünyesinde bulunan araştırma ve geliştirme bölümü ile ürün yelpazesini her gün geliştirerek, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Modern makine parkuru ile faaliyetlerini sürdüren firmamızın kurulduğu günden bu yana ; kalite markamızın vazgeçilmez ve en önemli değeridir.

Metroplast Asansör olarak; ISO 9001:2008, CE, GOST, TSEK ve TSE gibi, ulusal ve uluslararası birçok kalite belgesine sahip, yüksek kalite standartlarındaki ürünlerimizi 25‘den fazla ülkeye ihracat yapmaktayız.

Teknik hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Metroplast Asansör; müşterilerinin ve paydaşlarının güveninden aldığı güç ile yükselen değer olmaya devam edecektir.

Metroplast Asansör Fuarı

Vizyonumuz

Asansörde Tam Güvenlik” ilkemizden yola çıkarak, AR-GE disiplinimiz ile sektörde ilklerin öncüsü olmaya devam etmek ,satış sonrası teknik destek hizmetimiz ile müşterilerimizin her zaman yanında olmak, ürünlerimizin her aşamasında kalite prensibiyle sektörde referans gösterilmeye devam etmek ve asansörde kaliteli montaj ile ilgili sürdürülebilir çözümler üretmek.

Misyonumuz

Sektördeki tecrübesiyle, yetişmiş insan kaynağıyla ürünlerinde fark yaratan, yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutan ,sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyen bir şirket olarak” ilklerin markası “ olmayı devam ettirmek ve dünya pazarına sunmak.

Fabrikamızdan Görüntüler