213_tasiad_olaganustu_genel_kurula_gitti

METROPLAST ASANSÖR TASİAD OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISINA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD) Olağanüstü Genel Kurul toplantısını 23 Aralık 2017 tarihinde Metroplast Asansör firmasının ev sahipliğinde sektör üyelerinin katılımı ile firmanın toplantı salonunda gerçekleştirmiştir.

Gündemdeki birçok önemli konuların görüşüldüğü, maddelerinin oylandığı ve karara bağlandığı toplantı sonrası dernek üyeleri ile birlikte yemek yenildi.

Toplantıda ASFED Federasyon Başkanı Yusuf Atik, TASİAD Başkanı Ahmet Gökhan Fikret ve TASİAD dernek üyeleri ile birlikte ev sahibi olarak Levent Akdemir yer aldı.

 olaganustu-genel-kurul3-620x330

METROPLAST ASANSÖR GELENEKSEL YILBAŞI KUTLAMA ETKİNLİĞİNİ YENİ FABRİKASINDA GERÇEKLEŞTİRDİ

Eski yılı uğurlarken yeni yıldan; sağlık, mutluluk, huzur ve barış beklentilerini hep birlikte paylaşan Metroplast Asansör Ailesi yılbaşını yeni fabrikasında tüm personelin katılımıyla kutladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Levent Akdemir konuşmasında geçmiş yıllara oranla üretim kapasitelerinin artışından ve yatırımlarından bahsetti. Sn. Akdemir artan kapasitelere istinaden özverili çalışmalarından dolayı emeği geçen tüm Metroplast Asansör çalışanlarına teşekkür edip, yeni yıllarını kutladı.

Sn. Levent Akdemir ‘in konuşmasının ardından, 2018 yılının erken karşılandığı bu günde Metroplast çalışanları oynanan oyunlar, yapılan etkinliklerle ilerleyen saatlere kadar sohbet edip eğlendiler.

Oldukça samimi ve aile sıcaklığında geçen bu etkinlik yılbaşı hediye paketlerinin dağıtılması ile son buldu.